Van de Bestuurstafel

Mariet Wit
Voor de tweede keer ben ik aangeschoven aan de bestuurstafel; het is eerst wel even wennen om als interim voorzitter het voortouw te nemen. Bij de beide doorgewinterde collega’s, die met alles wat er van de hoed en de rand speelt, heb ik me prima op mijn gemak gevoeld.
Het koude voorjaar hebben we achter de rug, het mooie weer is nu in aantocht, met de versoepelingen van de corona maatregelen kunnen we weer beginnen te genieten. De activiteiten gaan spoedig weer los, eerst wel de sportieve buitenevenementen, daarna hopen we met velen van het culturele binnengebeuren te kunnen genieten .
Vanaf deze plaats wil ik iedereen die in de activiteitencommissie zit een pluim geven voor alles wat ze organiseren, dat is heel veel op zeer uiteenlopend gebied; met veel enthousiasme weten ze de leden iedere keer weer leuke evenementen aan te reiken.
Ook de bezorgers van LosVast: die zorgen toch maar weer iedere maand dat u het blad door de brievenbus krijgt, ook jullie een dikke pluim.
Als senioren zijn we nu allemaal wel gevaccineerd, kunnen we Covid 19 de baas, al zal de 1,5 meter maatregel ook voor ons niet snel opgeheven zijn. Dat is voor de binnenevenementen wel jammer: wanneer je zover uit elkaar moet zitten is een gezellig gesprek met elkaar toch wel moeilijk.
Diegene die in de Tweede Kamer ons als senioren moet vertegenwoordigen heeft er de brui al aan gegeven, misschien wel beter want deze mevr. Den Haan zou voor ons niet de juiste persoon geweest zijn.
Als nieuwe interim voorzitter wil ik U een voorstel doen om persoonlijk met (een aantal) leden (mag ook meerdere gelijk) kennis te maken onder het genot van een ”koppie“ en een praatje bij u thuis, om zoal te horen wat er onder de leden leeft, ik hoor graag wie zich daarin kan vinden. Niets moet, alles mag. Ik hoor het graag!
Mariet Wit
Interim voorzitter